30 Nisan 2013 #1770829

Avon Kozmetik Faiz İşlemesi Ve Kaba Personel!

Avondan alışveriş yaptım.Sistemde kayıtlı kredi kartımdan ücreti alamamışlar.Sisteme kart nosu girip, sorun yok diye teyit aldım ama 2 gün boyunca para çekilmemiş.Bana 3. günün sonunda cuma akşam saat 20den sonra sms geldi.P.tesi günü ödeme yaptım ama bu kez gecikme faizi işletmişler.


Bu benim değil sistem hatası diye itiraz etmek için 29/4/13 saat15:28de aradım.MT bu rakam içinmi itiraz ediyorsunuz diye alay etti.Birbiriyle tutarsız sözlerle,önce faizi iptal edemeyiz,siz ödemeyin faiz işlemez dedi.Bu mantıklı gelmedi bana.


Tekrar sordum,faizi iptal ederiz dedi.Ne dediğini anlamadığımı söyleyince kötü bir üslupla konuştu.Ve ben sözüme devam ederken iyi günler deyip suratıma telefon kapattı.

Nevin 746 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi03 Mayıs 2013

    1770829 numaralı şikayet hakkında, Sayın Nevin Ateş ile 03.05.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Nevin Hanım'a kredi kartı ödemeleri ve faiz uygulaması hakkındaki kuruluş uygulamalarımız iletilmiştir. Temsilcimizin Müşteri iletişim Merkezimiz ile yaptığı görüşmeye istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla Avon Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön