16 Mayıs 2013 #1801392

Avon Kozmetik Borcum Olmadığı Halde İcra Takibi!

Avon Kozmetik'ten yakamı kurtaramıyorum. daha öncede 15 nisan 2010 tarihinde borcum olduğu icraya verildiğim belirtilmişti. ben herhangi bir ürün teslim almadığımı dolayısıyla bana teslim edilmeyen bir ürün için borç altına sokulmayacağımı belirttim .


Görüşmelerimiz sonucunda Avon yetkilisi ürünü benim teslim almadığımı, kargo tutanaklarından tespit ettiklerini ve borcum olmadığını, kusura bakmamamı söyledi.


Bende olayın kapandığını düşündüm doğal olarak taa ki bugüne kadar. bugün öğrendiğim benim sözde 2005 yılından kalma borcumu alacak tahsil şirketine devretmişler. collectürk şirketi İstanbul icra dairesinde hakkımda dava açıldığını bildirip beni Avon'a yönlendirdi.

Faruk 485 Okunma

Cevaplar

  • Faruk24 Mayıs 2013

    Ben sizi 15 mayis carsamba gunu aradim arkadaslariniz 2 isgunu icinde ilgileneceginizi iletti. 17 mayis ta tekrar aradim yine ilgileneceginizi soylediniz bu arada 22 sinde yutdisina cikacagimi belirtmistim. beni soylenen zamanda arayan olmadi 29 mayista telefonunuzu bekliyorum

  • Avon Kozmetik Temsilcisi22 Mayıs 2013

    1801392 numaralı şikayet hakkında, Sayın Faruk A. 22.05.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Faruk Bey'in verdiği ev telefon numarası meşgul tonu vermekte ve cep telefon numarası arandığında ise; aradiginiz kisiye ulasilamiyor anonsu çıkmaktadır. Faruk Bey'e ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde kendisine e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön