13 Mayıs 2013

Avon Kozmetik Borç Bilgilendirmesi!

Konu olan firma ile şimdiye kadar hiç bir bilgi ve alakam olmadığı halde 10/05/2013 günü ev telefonumdan aranıp eşime 2006 yılından bu yana borçlu olduğum söylenmiş.Arayan numara ile görüşmemde beni konu hakkında başka bir telefona yönlendirdiler.Acaba diyorum benim bilgilerimle birileri alışveriş yapıpta beni borçlu durumuna mı düşürdü, konu hakkında firma yetkililerinden bilgi paylaşımı talep ediyorum.

Şeref 241 Okunma

Cevaplar

  • Şeref27 Haziran 2013

    Konu hakkında Yasal işlerler ile uğraşmamak için ödeme yapıldı ödeme sonunda borç olmadığına dair firma tarafından yazılı bir bildirge gönderilecekti fakat gönderilmedi.Daha sonra tekrar borçunuz var dendiğinde elimde belge mevcut değil firmadan ricam borçum olmadığına dair bir belgenin tarafıma gönderilmesidir.Firmada bulunan kayıtlarımın silinmesini istiyorum.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi22 Mayıs 2013

    1793878 numaralı şikayet hakkında, Sayın Şeref Değer ile mesajı hakkında 22.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Şeref Bey vade tarihinde tahsil edilemeyen faturaları ve ödemelerinde yaşanan gecikmeler sebebiyle başlatılan yasal işlemler hakkında bilgilendirilmiştir. Temsilcimizin Müşteri İletişim Merkezimize ulaşarak ilettiği talebe istinaden gerekli inceleme yapılmış ve gerekli evraklar e-posta adresine iletilmiştir. Şeref Bey'e borç bilgileri hakkında ulaşabileceği avukata ait irtibat telefonları iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön