Avon Kozmetik Ürünlerin Kalite Sorunu!

Leyla Karaman Ç. |

İnternetten Avon satan bir siteden 2 adet celebre aldım .Ama parfümlerden biri her zaman kullandığım parfüm kokusu ve kalıcılığı ,diğeri ise koku net değil , kalıcı değil .Diğer parfüme göre rengi daha açık diğeri sarımtırak bir renk .Diğeri ise şeffaf .Ayrıca alınan siyah çevirmeli göz kalemi defalarca sürmek gerekiyor ve tam net siyah durmuyor .Avon gibi kurumsal bir firmanın bu şekilde ürün satması bence etik değil umarım telafi ederler.

Etiketler :

Online İşlemler Etkisiz / Kalitesiz Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  15:56

  1857871 numaralı şikayet hakkında,

  Sayın Leyla Karaman ile şikayeti hakkında 25.06.2013 tarihinde görüşülerek bilgi alınmıştır.

  Leyla Hanım'a kuruluşumuza ait web sitesinin "www.avon.com.tr" olduğu bilgisi iletilmiş olup, mesajında yer alan web sitenin kuruluşumuzla herhangi bir ilgisinin bulunmadığı bilgisi aktarılmıştır. Kuruluşumuza ait olmayan internet sitelerinden ürün alındığında ürün ile ilgili sorunlarda kuruluşumuzun sorumlu olmadığı bilgisi verilmiştir.

  Leyla Hanım'a ürünlerimizin direkt kuruluşumuzdan Satış Temsilcilerimiz aracılığıyla taleb edilmesi durumunda Avon Garantisi ile her türlü konuda yardımcı olunabileceği bilgisi verilmiş olup, ürünlerimizin üretim ve ambalaj bilgisi paylaşılmıştır.

  Bilginize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Avon Müşteri İletişim Merkezi