07 Mayıs 2013

Avon Kozmetik Ürünlerin İçerikleri!

Avon dan aldığım super extreme maskara ilk kullandığım günde gözümde enfeksiyona sebebiyet verdi. 3 gün gözümü açamadım. Üstelik ertesi günü o halde açık öğretim sınavlarına girmek zorunda kaldım. Haftalarca hazırlandığım sınavdan bu sebeple başarısızlığa uğradım.

Aradan 5 gün geçmesine rağmen gözüm hala iyileşmedi. ben bu rimelin içeriğini öğrenmek istiyorum. Ve firmayı şikayet ediyorum. Bundan sonra hiçbir ürününü almak istemiyorum.

Aysel 511 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi08 Mayıs 2013

    178014 numaralı şikayet hakkında, Sayın Aysel Bingöl ile şikayeti hakkında 08.05.2013 tarihinde görüşülmüş ve detaylı bilgi alınmış olup ürünümüzle ilgili bilgi aktarılmıştır. Aysel Hanım'a ürünlerimizin Avrupa Birligi'nde yürürlüktekte olan 76/768/EEC Kozmetik Direktifi ve eklerine uygun standartlarda üretilmekte olduğu bilgisi iletilmiştir. Müşterimize, kullanan kişilerde ürün içerisindeki bir veya bir kaç maddeye karşı hassasiyet olması durumunda alerjik etkiler meydana gelebileceği ve ürünlerimizin satışa sunulmadan önceki süreçte dermatolojik testlerin yapılmış olduğu bilgisi verilmiştir. Aysel Hanım'a bahsi geçen ürünün iadesi için Satış Temsilcimizle irtibat kurması yönünde bilgi aktarılmıştır. Bilginize sunar, çalışmalarınızda başarılar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön