07 Mayıs 2013

Avon Kozmetik Ürün Gelmiyor!

Ben***eşim a. *** ikimizde yıllardır Avona **** tarafından üye olduk sipariş vermek için ona veriyorduk o size yolluyordu müşteri beğenmediğinde hatalı hasarlı ürün iadesini yollamak için tekrar sipariş veriyorduk son iki aydır siparişlerimiz gelmiyor internetten baktığımızda iptal edin yazıyordu.

Eşimde bilmediği için iptale basmış tekrar siparişimizde ise bir ay oldu gelmedi *** hanıma sordum oda sağ olsun başka bir üye adına yani hiç tanımadığımız *** hanımefendi adına adresimize kargo geldi tabii geç geldiği için müşteri vazgeçti ücretli kargoyla iade ettik *** hanımla görüşünce Avondan 75 tl alacağımız varmış son siparişle hakkımız.

Hatice 87 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi08 Mayıs 2013

    1783137 numaralı şikayet hakkında, Sayın Hatice Kılıç 08.05.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Hatice Hanım'ın verdiği cep telefon numarasından yanıt alınamadığından görüşme sağlanamamıştır. Temsilcimize ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön