21 Eylül 2013

Avon Kozmetik 'ten İsmimi Kullanarak Alışveriş Yapılmış!

Kızlık soy ismim kullanılarak Avon Kozmetik'e üye olunuyor ve alışveriş yapılıyor . Borcu ödemezsem icra geleceğine dair kağıt gönderiliyor . Asıl ben sizden şikayetçiyim araştırmadan her önünüze gelen kişiye ürün gönderiyorsunuz . Hukuk servisiniz ne işe yarıyor. TC' de verilen adres bilgileri araştırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ürün teslim ederken neden kimlik bilgilerine bakmıyor, bu nasıl bir şeydir. Aramışlar çok kolay bir şekilde borcunuz var diyorlar. Ürünleri gönderilen yerde bile ikamet etmiyorum , ayrıca ses kaydı olduğunu söylüyorsunuz karşılaştırın madem ses kaydınızı, imzaları karşılaştırın . Bu kadar kolayken neden işi yokuşa sürüyor itham ediyorsunuz .

Neslihan 144 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan25 Eylül 2013

    AVON TEMSİLCİSİ BANA İNCELEYİP GERİ DÖNÜŞ YAPACAĞINI SÖYLEDİ AMA AŞAĞIDAKİ YAZILARIN DA TÜM BİLGİLER KENDİSİNE İLETİLMİŞTİR CÜMLESİNİ KURMUŞLARDIR.

  • Neslihan23 Eylül 2013

    temsilci bana hiç bir bilgi iletmedi araştırıp dönüş yapacağız dedi

  • Avon Kozmetik Temsilcisi23 Eylül 2013

    2024877 numaralı şikayet hakkında, Sayın Neslihan Demir ile şikayeti hakkında 23.09.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön