09 Mayıs 2013

Avon Kozmetik Paramı Ödemiyor !

Yaklaşık dört yıldır Avon temsilcisiyim.üç ay önce ürün iadesi yaptığım için bana 76 liralık borcu var Avonun.fakat bunu hala ödemiyor.kredi kartı numarası istedi verdim sonra bunu kabul etmiyoruz dedi banka hesap numarası istedi.onu da verdim ama üç haftadır ödeme hala gerçekleştirilmedi.

Defalarca aradım her aramada tek söyledikleri şey işlemi hızlandırıyoruz diye beni geçiştirmek oldu.meğer işin gerçeği müşteri hizmetlerindeki bayan iban numarasını yanlış almış bugün düzelttiler. bakalım bunun için kaç hafta bekleyeceğim.

Temsilcinin borcu olduğunda 1 gün geçse tıkır tıkır faiz işlemeyi biliyorlar ama bize borçları olduğunda bekletebildikleri kadar bekletiyorlar. telefon faturası çabası.

Gülnisa 142 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi15 Mayıs 2013

    1786848 numaralı şikayet hakkında, Sayın Gülnisa Dönmez ile 15.05.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Gülnisa Hanım'ın para iadesi işlemlerinin 09.05.2013 tarihinde gerçekleştirilmiş olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Temsilcimizden işlemleriyle ilgili gecikmelerden dolayı özür dilenmiş ve şikayeti hakkında ilgili birimlere bilgi aktarıldığı iletilmiştir. Gülnisa Hanım konuyla ilgilenmemizden duyduğu memnuniyeti dile getirmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla Avon Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön