28 Mart 2013

Avon Kozmetik Müşteri Temsilcisi Yardımcı Olmadı!

K 3 kataloğunun 3. sayfasından kişisel bakım ürünlerinden sipariş verdim 58 tl lık ürün 15 lira yazıyor bana gelen faturada 43 liraya faturalanmış müşteri temsilcisini arıyorum 2. sayfada açıklaması varmış neymiş efendim belirli sayfalardan sipariş verirsek öyle yararlanıyormuşuz neden bu bütün sayfalara yazılmıyor müşteri görmedim.

Ben anlamam diyor aradığım müşteri temsilcisi buna yardımcı olamam başka bir şey var mı diye soruyor bana Ben müşteri temsilcisiyim ben para kazanıyorum benim üstümden sizde benden daha çok kazanıyorsunuz yardımcı olamıyorsanız yazık yani Avon bitmiş bence bu saatten sonra çalışılmaz Avon la.

İsmail 148 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 01 Nisan 2013

    ben tekrar dönüş yaptım fakat bana gelen numarayı arayınca cevap veren yok

  • Avon Kozmetik Temsilcisi01 Nisan 2013

    1712659 numaralı şikayet hakkında, Sayın İsmail Belen 01.04.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. İsmail Bey'in verdiği cep telefon numarası arandığında ise;ikinci çalıştan sonra meşgul tonu vermiştir. İsmail Bey'e ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön