25 Ağustos 2014

Avon Kozmetik Müşteri İlişkilerinin Gereksiz Uzatması.

Avon Kozmetik Bugün İade hakkında bilgi almak amaçlı müşteri ilişkileri departmanı aradım iki ürünüm var yurt içi kargoyu yönlendirebiliyor musunuz diye fakat kendisi benim siparişlerimin ne zaman verildiğinden konuya girdi ve siparişi nişanlımın adına vermiş olduğumu belirttiğimde bilgiyi sadece ona verebileceğini söyledi tekrar hattı sonlandırmadan nişanlımın yanına geçtim kendisi bilgileri onaylattı ve konuşamayacak durumda olmasından kaynaklı bana bilgi verilmesini rica etti.. müşteri ilişkileri departmanın dediği şey şu oldu biz tarafınıza kurye yollayamıyoruz siz kendiniz teslim ediniz ya da sipariş verince gönderin gelen kurye ile dedi. bu bilginin çok gizli olduğunu sanmıyorum gereksiz uzattı.

Filiz 909 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi26 Ağustos 2014

    2647551 numaralı şikayet hakkında, Sayın Filiz Aydoğdu 26.08.2014 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Filiz Hanım'ın verdiği cep telefon numarası cevap vermemektedir. Filiz Hanım'a ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde kendisine e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

  • Filiz 25 Ağustos 2014

    fatura tarihinden itibaren şu kadar süre içerisinde şu işlemleri yapmalısınız demek ne kadar zor olabilir ki ben 2008 den beri avon temsilcisiyim ikinci kez iade başıma geliyor ama sonuçta devlet sırrı verilmiyor bu şekilde bir prosedür olamaz ben bilgi paylaşımı istemedim üye hakkında ya da ürün sadece iade hakkında bilgi talep ettim. Sipariş verirken bir kere daha düşüneceğim bir daha.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön