26 Ağustos 2014

Avon Kozmetik Mağdur Etti.

Avona 4 aylık bir borcum var 2 gün önce bana borcumdan dolayı tebliggatname gönderildi ilgili bankaya gittim eski borçlarım sistemde görünmediğinden dolayı yatıramadım tebliggatname üzerinde yazılı avukatın telefonunu aradım fakat açan cevap veren yok borcumun ne kadar olduğunu bilmek istiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

İbrahim 1.283 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim27 Ağustos 2014

    saatler süren aramalar sonucunda tebliğgatname de yazılı olan avukat numaralarından birine ulaştım bana şunu dedi biz bu kouyla ilgilenmiyoruz ilgili kişinin numarasını verelim size (!) neyse aldım numarayı o kişiyi aradım ismi Aynur'muş aynur hanıma şunu söyledim ben senelerdir bu işi yapıyorum 4 aylık bi borç birikmiş şu veya bu sebepten yatıramamışım filan neden böyle yapıyosunuz hemen hacze veriyosunuz insan bi mesaj atar da böyle bi borcunuz var yatırın der unutmuşta olabiliriz nihayetinde beni resmen azarladı ve asıl siz yapıyosunuz bu durumu öde fln dedi ve resmen AZARLADI müşteri ilişkisi sıfır bi kadınmış ki başka sitelerden de o bayan hakkında şikayetler okudum bu 2 gün içinde , neyse 110 liralık borç oldu sana 400 lira ödedim dosya kapanı ve bir daha değil avon ürünleri satmak daha parfüm almam daha KAPISININ ÖNÜNDEN GEÇMEM sakın bulaşmayın sakın.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi26 Ağustos 2014

    2648376 numaralı şikayet hakkında, Sayın İbrahim İnci ile şikayeti hakkında 26.08.2014 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön