13 Mart 2013

Avon Kozmetik Kampanya Hediyelerini Göndermiyor!

Annem Avon müşteri temsilciliği yapıyor. Avonun sunmuş olduğu kampanya hediyesini almaya hak kazandı fakat hediyesi gelmedi. müşteri hizmetlerini arayarak durumu izah ettik fakat stoklarımızda yok yurt dışından getiriyoruz bir daha ki siparişinizle göndereceğiz dediler bunun üzerine üç kez daha sipariş verildi ancak hediye hala gelmedi.

Kampanya düzenlenirken stoklarını da tedarik etmeleri gerekmez mi? ayrıca neden hediyenin gelmesi için bizim tekrar sipariş vermemiz gerekiyor madem öyle stoklarına ürün gelir gelmez kendileri göndersinler belki ben bir daha sipariş vermeyeceğim.

Zeynep 158 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep22 Mart 2013

    ürün hala tarafımıza ulaşmamıştır. stoklarda ürünün bulunmuyor olması bir mazeret sayılamaz.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi13 Mart 2013

    1682445 numaralı şikayet hakkında, Sayın Zeynep Arslantaş ile 13.03.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Zeynep Hanım'a ürün stoklarımız ile ilgili kuruluş uygulamalarımız hakkında bilgi verilmiştir. Zeynep Hanım'la konuyla ilgili tüm süreçlerimiz paylaşılmış ve Müşteri İletişim Merkezimiz'le ilgili görüşmelerinin detaylarına istinaden gerekli kontrollerin başlatılması sağlanmıştır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön