22 Nisan 2013

Avon Kozmetik İletişim Sıkıntısı!

19.04.2013 saat 16.00 da biten kampanya için sipariş verdim ancak iş adresim kayıtlı fakat şuanda izinli olduğum için ve kargo firması teslimatta sorun çıkardığı için disburutorumu aradım ve adresi eve yönlendirmesini rica ettim. disbürotorum beni aradı ve ev adresimi girebilmek için faturayı iptal ettiğini,ancak yeniden sipariş veremediğini çünkü kampanya saatinin bittiğini söyledi.

Nasıl yani dedim ve müşteri temsilcisini aradım.Ve bana iptal faturanın geri dönüşüm olmadığının kampanyanın bittiğini ve artık sipariş veremeyeceğimi söyledi .nasıl yani dedim bensizin temsilcinizim ve şuanda müşterilerime ne cevap vereceğim bunun bir yolu yok mu bir adres değişikliği bu kadar mı sorun oluyor dedim ve çözüm yok.

Nevin 65 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi24 Nisan 2013

    1756986 numaralı şikayet hakkında, Sayın Nevin Yılmaz ile 24.04.2013 tarihinde şikayeti hakkında görüşülmek üzere aranmıştır. Nevin Hanım'ın 19.04.2013 tarihine ait internet sitemizden girişi yapılan siparişi ile ilgili gerekli kontroller yapılmış ve kampanyalarımızın geçerlilik tarihi ve saatleri hakkında kuruluş uygulamalarımız iletilmiştir. Nevin Hanım'ın mağduriyetini önlemek adına siparişlerinin işleme alınabilmesi için gerekli işlemler başlatılmıştır. Temsilcimiz kuruluşumuzun konuya göstermiş olduğu ilgiden dolayı memnuniyetini iletmiştir.. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön