21 Eylül 2013

Avon Kozmetik İadeyi Kabul Etmiyor!

Müşteri hizmetlerinden yardımcı olmadıkları için maruzatımı 10 Eylül 2013 tarihinde Avon Kozmetik 'e faksla bildirdim. Firmadan hiç kimse bana dönme zahmetine girmedi. Üretileli 12 ay olmamış ürünleri iade edemiyorum. Müşteri hizmetlerinden iadeyi almamak için ürünleri bekletip bozmuş olabileceğim öne sürülüyor.

Alışverişi doğrudan yapamadığımız için müşteri olarak mağdur oluyoruz. Avon solutions serisinin tüm yüz bakım ürünlerini aldım. Ürünler cildime iyi gelmiyor. Faksta da belirtiğim gibi gündüz kremini sürünce kızarıklık ve sivilce oluşumuna neden oluyor. Göz çevresi kremini sürdükten sonra gözlerimde yanma, batma kanlanmaya neden oluyor. Gece kremi de katman varmış hissi veriyor.

Betül 265 Okunma

Cevaplar

  • Betül03 Kasım 2013

    Ürünler hassas ciltler için olan seriye ait. Cildim hassas olduğu için bu seriyi aldım. Şikayetimi okuyanlar şunu dikkate alsın. Bu seriyi artık üretmiyor AVON. Çok kaliteli olduğu için üretmiyor olsa gerek. Tüketici Haklarına götürücem ürünleri. Artık üretilmediklerini de belirticem. Şikayetimden ve belirttiklerimden az çok AVON'un ürünleriyle ilgili fikir sahibi olmuşsunuzdur. Firmadan benimle iletişime geçen şahsiyet, değil para iadesi ürün değişimine bile yanaşmadı. Ürünleri dolaylı olarak aldığınız için -satış temsilcilerinden alabiliyorsunuz- çok sorun yaşıyorsunuz dikkatinize. Ürünlerin kaliteleri de malum.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi25 Eylül 2013

    2024016 numaralı şikayet hakkında, Sayın Betül Yücetaş ile şikayeti hakkında 24.09.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Müşterimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön