14 Mart 2013

Avon Kozmetik İade İşleminde Zorluk Çıkarıyor!

Avon temsilcisi olaraktan ilk siparişimi verdim ve ürünler geldi beğenilmeyen ürün iadesi söz konusu müşterim beğenmedi , üye yapan kişi ile durumu görüştüm ve bir daha sipariş verdiğimde iade yapabileceğim diğer türlü kargonun ücretli olduğu söylendi , ben bu katologdan sipariş verip veremeyeceğimin ne garantisi var ki böyle bir koşul koşuyorlar ? İnsanlar haklarını aramasın mı ve ben neden zarar edecek konuma geleyim .

Madem ki bir iş yapılıyor geri iade işleminde de bir düzenleme yapılmalı hiç hoşnut değilim , baştan bu bilgilerin verilmesi gerekirken verilmiyor amaç üyeliği yapana kadar sanırım AVON un taktiği bu konuda kesinlikle çözüm olmasını istiyorum .

Firdevs 269 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi14 Mart 2013

    1685668 numaralı şikayet hakkında, Sayın Firdevs Acar 14.03.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Firdevs Hanım'ın verdiği cep telefon numarası cevap vermemektedir. Ev telefonundan arandığında da kendisi ile görüşülememiştir. Temsilcimize ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön