Avon Kozmetik İade İçin Kargo Göndereceğiz Dediler, Gelmedi.

Ayşe U. |

Avon Kozmetik'ten defolu pijama elime ulaştı. Konuyla ilgili buraya şikayet kaydı oluşturdum, defalarca müşteri temsilcisi ile görüştüm, mesaj attım ve sonunda bana defolu ürünün iki gün içerisinde kargo gönderilip aldırılacağı bilgisi verildi. Ancak o iki günü üç gün geçmesine rağmen ne gelen var, ne giden.

Faturamı ödemek için açtığımda benden defolu pijamalarının parasını istiyorlar. Konuyla ilgili yardım talep ediyor ve üyelik kaydımın silinmesini arz ediyorum. Aklı, mantığı olan bir insan Avon' dan alışveriş yapmazmış, bunu acı da olsa tecrübe ettim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe U.
  20 Ocak
  09:15

  Avonla mahkeme sürecine gideceğimi, problem yaşayanların benimle siminayse@gmail.com adresinden iletişime geçebileceğini, onların da haklarını savunacağımı belirtmek isterim.

 • Ayşe U.
  20 Ocak
  09:10

  Bana verilen bilgi; kargo da bir problem olduğu, elimde ki defolu ürününde parasını ödemem gerektiği, aksi halde faiz yansıtılacağıdır. Kendi defolu ürününü gönderip, kendi kargosuyla problem yaşayıp, özür dilemek bir yana beni faizle tehtid ettiler. Konuyla ilgili yasal işlem başlatacağımı, bana dediklerini yazılı göndermesini istediğimi söylediğimde ise atamayız, siz bize mail atın dediler, attım şikayetiniz incelemeye alındı, en kısa süre de cevap verilecektir, diye bir mail aldım bir daha da mail falan atan olmadı. Burada kalacağını sanıyorlarsa yanılıyorlar, tüketici haklarına başvuracağım. Muhtemelen paralarımız işletiliyor, bu yüzden de utanmadan defolu ürünün parasını almaya çalışıyorlar, geri yatırana kadar da o para işletilecek, benim gibi kaç tane mağdur var. Ama hiç merak etmesinler, ben; benim gibilerin sesi olacağım, avon bekle yeni başlıyoruz.

 • 19 Ocak
  20:31

  1111111 numaralı şikayet hakkında,

  Sayın Ayşe U. ile şikayeti hakkında 19.01.2015 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır.

  Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir.

  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Avon Müşteri İletişim Merkezi