Avon Kozmetik İade Bedeli!

Melike M. |

Yaklaşık 6 senedir Avon temsilcisiyim. Bu zaman sürecinde Avon firmasına temsilci olarak para kazandırdım. Firma artık fatura başına 2 TL iade parası almaktadır. Zaten kargo parası vermemek için (10 TL) fazla sipariş veriyoruz bir de müşteri ürünü beğenmediği zaman iade ettiğimizde 2 TL iade ücreti alınıyor. Eskiden her ay çok güzel hediyeler veriyorlardı ve bu benim için temsilci olarak kalmama neden oluyordu. Artık temsilci olmak için de çok nedenim yok bu iade ve kargo ücretleri bunu tetiklemektedir.

Etiketler :

Online İşlemler Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike M.
  25 Ağustos
  15:05

  Avon iadelarimin alınmamasından dolayı iade sürem doldu ve şu an iadelarim elimde kaldı. 2-3 defa müşteri hizmetleri ile konuştum ama bulunduğum adrese firmayı yönlendiremediler. Verdiğim adres sistemde çıkmıyormuş. Vermiş olduğum bütün kargolar bu adres üzerinden elime ulaşıyor ama iade almak söz konusu olunca adres bulunamıyor. 10 gün boyunca beni oyalayıp hiçbir işlem yapmamış olan Yurtiçi Kargo hizmette ne durumda olduğunu açık bir şekilde göstermektedir.

 • 16 Ağustos
  10:40

  6201724 numaralı şikayet hakkında,

  Sayın Melike Malkoç ile şikayeti hakkında 16.08.2016 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır.

  Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir.

  Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

  Saygılarımızla,

  Avon Müşteri İletişim Merkezi

 • 15 Ağustos
  14:00

  Temsilcimizin bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı incelemeye aldığımızı bildirmek isteriz.

  Temsilcimize şikayeti hakkında en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Avon Müşteri Müşteri İletişim Merkezi