26 Nisan 2013

Avon Kozmetik Hasarlı Ürünler Gönderiliyor!

Bir temsilci olarak buradan yazmak inanın üzücü, Fakat defalarca müşteri hizmetlerini arayıp sorunumu aktarmama karşın bir sonuç alabilmiş değilim. Dün gelen kargomda yer alan 5 adet parfümde paket oldukça deforme olmuş, yırtılmış bunu müşterim görünce inanın ürünün orjinalliğinden şüphe duyacak yada şunu diyecek bu ürünler yenimidir.

Diyeceksiniz ki iade edin değiştirelim vs ben bu şekilde geri gönder, değiş ile uğraşana kadar 1 hafta geçer hiç kimsede bu şekilde ürün beklemez. Her geçen gün zayıflayan Avon'a bağlılığım bu şekilde dahada hızlanmaktadır.

Mustafa 150 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi29 Nisan 2013

    1765119 numaralı şikayet hakkında, Sayın Mustafa G. ile 29.04.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Mustafa Bey ile ürünlerimizin gönderimi hakkındaki tüm süreçlerimiz paylaşılmış ve önerileri alınmıştır. Temsilcimizden ürünümüz ile ilgili yaşamış olduğu aksaklıktan dolayı özür dilenerek, iade işlemlerimiz ile ilgili kuruluş uygulamalarımız hakkında bilgi verilmiştir.. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön