04 Nisan 2013

Avon Kozmetik Fazladan Ücret Yatırmamı Söylüyor!

Ben 1 ay önce martta Avona üye oldum.1 ayda 2 ayrı fatura girdim.kendim şehir dışında öğrenci olduğum için ayrı ayrı girdim. ilk siparişim 107. diğeri 34 lira tutmuştu kusuratsız söylüyorum. ödemede 1 hafta geciktim paraları toplayamadığım için. bende 4.ayın siparişlerini baya toplamıştım ve girmem gerekiyordu ve girdim.

Gene 2 fatura girdim ve temsilcimin haberi vardı. girdikten sonraki sabah temsilcim benim arayıp siparişlerin kredi kontrolüne takıldı gelemeyecek gecikmiş ödemeniz var eğer 150 değilde 200 lira yatırırsanız sipariş limitinizi yükseltirsiniz dedi. benim asıl borcum 150 ben neden 200 yatırıyorum. sırf yeni üye olduğum içinmiş şirket prosedürüymüş.

Esin 232 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi04 Nisan 2013

    1724013 numaralı şikayet hakkında, Sayın Esin Aksakal 04.04.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Esin Hanım'ın verdiği cep telefon numarası cevap vermemektedir. Temsilcimize ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön