03 Mayıs 2013

Avon Kozmetik Fazla Borç!

Avondan yaptığınız alışverişlerinizde Avon markası sonradan fazladan borç bakiyesi çıkartıyor ve bu borç ile ilgili hiç bir yetkili ile muhatap bulamıyoruz verilen numaralarda 0212 473 1111 sözde genel müdürlük numarası diğer numara olan 08502211010 yönlendirme yapıyor sorununuzu şikayet edebileceğiniz bir genel müdürlük personeli bulamıyorsunuz.

Murat 442 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2013

    Sorunum ile ilgili firma temsilcileriniz hem bu platformdan, hem de telefonumdan direkt olarak şahsıma çok hızlı bir şekilde geri bildirim verilmesi beni çok şaşırttı. Bu kadar hızlı ve çözüm odaklı çalışan biriminizin tüm personellerine teşekkür ederim. Bu sonuç odaklı iş akışınızın diğer firmaların da örnek almasını temenni ediyorum. Saygılarımla.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi08 Mayıs 2013

    1777491 numaralı şikayet hakkında, Sayın Murat Alver ile şikayeti hakkında 08.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Yapılan görüşmede Temsilcimizin Murat Bey'in eşi olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Temsilcimizin vade tarihinde tahsil edilemeyen faturaları ve odemelerinde yaşanan gecikmeler sebebiyle başlatılan faiz hakkında bilgilendirilmiştir. Murat Bey'e gerekli bilgilendirmeler yapılmış olup, ödeme yapılabilecek hesap numarası bilgileri iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön