27 Ocak 2015

Avon Kozmetik Fatura İptal Ediliyor.

23/12/2014 tarihinde sipariş verdim stoklardan dolayı beklettiklerini söylediler, ben kargo gelecek derken o girdiğim sipariş için " fatura iptal edildi " bilgisi geldi ve hemen ardında kesinlikle bilgim dahilinde olmayan bir sipariş girildi.

Daha sonra müşteri hizmetlerini arayıp sorduğumda böyle bir durum olmaması gerektiğini detaylı inceleme yapıp dönüş sağlanacağını söylediler, evet dönüş sağlandı fakat bana kargonuz geliyor dendi benim verdiğim sipariş için.

Ama ben temsilci girişimden baktığım zaman siparişim yine iptal edilmiş ve işlenmişti. Çok fazla can sıkıcı olmaya başladı, diğer insanlara da mahcup oldum. En kısa sürede temsilciliğimi iptal ettireceğim.

Gülcan 1.543 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi28 Ocak 2015

    3005535 numaralı şikayet hakkında, Sayın Gülcan P. ile şikayeti hakkında 27.01.2015 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön