29 Kasım 2013

Avon Kozmetik Çalışanlarını Önemsemiyor!

Avon Kozmetik 15925621 nolu temsilcisiyim. Yaklaşık 6-7 aydır yapıyorum,fakat sipariş verdiğim ürünler sonradan stokta yok deniyor, faturaya yansıyor. Bir sonraki kargomla da gönderilmedi . Ürün satıştan kalktı diye bir not yazmışlar. Peki neden parası iade yapılmıyor. Ayrıca ilk 4 ay hoşgeldin hediyeleri vardı. İlk 3 ay geldi, ancak 4.kampanyadaki hediyelerim gelmedi ve o hediyeler dışında hiçbir şekilde hediye gönderimi yapılmıyor.

Her ay yüksek satış yapıyor olmama rağmen bu konudan şikayetçiyim ve ilgilenilmesini istiyorum. Diğer firmalardan temsilcilerine oldukça güzel hediyeler veriliyor, bu Avon Kozmetik temsilcilerininde hakkı diye düşünüyorum. Son olarak ta mümkünse sizden Avon Kozmetik'e ait bir çanta istiyorum.

Tuğçe 258 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi05 Aralık 2013

    2143138 numaralı şikayet hakkında, Sayın Tuğçe Kocabaş ile şikayeti hakkında 04.12.2013 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön