28 Haziran 2013

Avon Kozmetik Borcum Olduğuna Dair Mektup Gönderdi!

Bu mektuptan bana da gönderildi. Üstelik benim borcum yok borcumu ödemiştim. Bütün borcum kapandı üyeliğimi iptal ettirmiştim. Hatta dosyanız Ordu ilinde bir avukat denildi. Batı Karadeniz bölgesine oradaki avukatımız bakıyor denildi. Ödememi banka aracılığıyla yaptım. Elimde makbuzum banka dekontum var tarihim ödeme miktarım ve niçin ödeme yaptığımı yazan açıklamam var.

2006 yılından kalma bir borç varmış ki burası daha ilginç o yılda Avon üyeliğim yoktu!Avukat olan kuzenimin ve savcı olan kocasının yanına gittim görünce güldüler. Çok şaşırdılar. Ne borç miktarı yazıyor; ne avukat ismi yazıyor; ne icra dairesi yazıyor; ne de imzalı kaşeli adres tarih yazıyor; ne de kimin hangi biriminin gönderdiği yazıyor.

Erdinç 195 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç 04 Temmuz 2013

    attınız maille cevap atamıyorum mail adresi hatalı olarak bildirim alıyorum. telefon numaram sizde zaten mevcut elime ulaştığı zaman itiraz dilekcesi için almışlardı.telefonum 24 saat açık aranmış olsam kapalı dahi olsa arandığıma dair mesaj gelırdı boyle bışey olmadı.

  • Erdinç 04 Temmuz 2013

    hayır telefonum acıktı hiçbir şekilde aranmadım.telefonum şuan açık tekrar ulaşabilirsiniz.

  • Avon Kozmetik Temsilcisi02 Temmuz 2013

    1873310 numaralı şikayet hakkında, Sayın Erdinç Yılmaz 02.07.2013 tarihinde görüşülmek üzere aranmıştır. Erdinç Bey'in cep telefon numarası arandığında ; aradiginiz kisiye ulasilamiyor anonsu çıkmaktadır. Temsilcimize ulaşabileceğimiz telefon bilgilerini kuruluşumuza bildirmesi yönünde e-mail gönderilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön