17 Nisan 2015

Avon Kozmetik Bir Özür Bile Dilemedi!

Avon tarafından 10 yıl önce ismime faturalandırılan borçtan 2014 Ekim ayında haberim oldu. Sipariş vermediğimden o kadar eminim ki araştırılmasını istedim ve bana pazartesi kargoyu teslim alan kişi ismi ile dönüş yapıldı. Birçok telefon görüşmesinden sonra dünde borcunuz silinecek denildi. Ne bir hatamız olmuş kusura bakmayın söylemi nede bir özür dilendi.

Benim üye olduğum zamanlarda kimlik bilgilerim verilmemiş olmasına rağmen hukuk bürosu bir şekilde bilgilerime ulaşıp bana ısrarla açık ve net söylemlerime rağmen borçlu muamelesi yapıp ödeyin bitsin siz olmasanız da fatura size düzenlenmiş mecbur ödeyeceksiniz tavırları ve her gün gelen SMS psikolojimi bozmuşken bir özür hak ediyorum.

Pınar 812 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi20 Nisan 2015

    3185064 numaralı şikayet hakkında, Sayın Pınar Kaya ile şikayeti hakkında 20.04.2015 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön