04 Nisan 2013

Avon Kozmetik Bilgim Dışında Üye Yapıldım!

Avon müşterisi olmadığım halde benim kimlik bilgilerimi nasıl ulaşmışlar inanamıyorum benim oturduğum adres Aydın teslimat yeri İzmir Bornava birde adımı soyadımı verip benim adıma imza atmışlar benim bu şekilde imza turu ile imzam olmaz zaten nasıl Avon merkezi bu tür basit şekilde eşya satıyor.

Birde satılan ürünler benim bildiğim kadarıyla ya peşin satılır yada kredi kartıyla satılır nasıl bu tur işlemleri insanların haberi yokken insanların canlarını yakıyorlar hiç haberin yok icralık oluyoruz nasıl bir adalet içinde yaşıyoruz birde teslimatı yapan kişiler her kimse kimliğini kontrolü yapmıyor mu aklım hiç ermiyor .

Coşkun 180 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi04 Nisan 2013

    1724344 numaralı şikayet hakkında, Sayın Coşkun Akkuş ile 04.04.2013 tarihinde görüşülerek şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizle kayıt işlemlerimiz ile ilgili tüm süreçlerimiz paylaşılmıştır. Konuya istinaden kuruluşumuza önceki tarihlerde ulaşan bildirimlerine istinaden detaylı incelemeler yapılmış ve araştırma sonucunda gerekli belgelerin tarafına ulaştığı bilgisi alınmıştır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön