10 Mayıs 2013

Avon Kozmetik Bilgilerimiz Alıyor Ama Deneme Ürünü Göndermiyor!

Avon un kendi sitesinden Anew Vitale Deneme boyu için ücretsiz istek formunu doldurarak ürün isteğinde bulundum.16.04.2013 tarihinde mail adresimize Tebrikler Anew Vitale Deneme Boyu Kazandınız gibi mail geldi.Çok uzun bi zaman geçmesine rağmen sitelerine durumla ve ürünle ilgili mail attım cevap verilmedi.

Madem göndermeyeceksiniz insanların bilgilerini niçin talep ediyorsunuz cevap verin.Bu ve bunun gibi birkaç marka daha böyle insanların bilgilerini alıp acaba ne yapıyorlar diye merak etmeye başladım.Yapılanların yanlış olduğunu düşünüyorum.Bundan sonra Avon markası kara listemde olacak..

Yasin 200 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi17 Mayıs 2013

    1791366 numaralı şikayet hakkında, Sayın Yasin Yavuz D. ile şikayeti hakkında 17.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Yasin Bey'e internette yer alan yarışma ve hediye gönderilerimiz hakkında ayrıntılı bilgi iletilmiştir. Yasin Bey'den yarışmaya eşinin adına katıldığı bilgisi alınmış olup, gerekli kontroller yapılmış ve hediye gönderiminin adreste bulunulamaması nedeni ile kuruluşumuza geri döndüğü bilgisi iletilmiştir. Yasin Bey tekrar gönderilmesini talep etmediğini belirttiğinden işlem başlatılmamıştır. Kuruluşumuza ulaşan ürünlerimiz ile ilgili e-mailine istinaden ise 03.04.2013 tarihinde cevap e-mailinin gönderildiği bilgisi paylaşılmıştır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön