26 Ocak 2015

Avon Kozmetik Adıma Sipariş Veriyorlar, Ben Ödüyorum.

Benim adıma sözde temsilcim 78 TL'lık sipariş veriyor. Arayıp ürünleri istemediğimi belirttim. Kargoya verip yollamamı söylediler. Kargoya gittim Karşıdan ödeme olmayınca yollayamadım. Tekrar telefon açtım. Bana pazartesi gelip alacağını söyledi, fakat gelen olmadı telefonlarım açılmadı.

Bende 0212 473 11 11 bu numarayı arayıp durumu izah ettim öğrenci olduğumu bunu ödeyecek durumum olmadığını belirttim. Operatör de ki bayan ilgili birimlere söyleyeceğini inceleme başlatılacağını söyledi. Bana geri dönüş yapılacağını söyledi kimse geri dönmedi. Aramaya devam ettim hep. Elime faiz ve icra mektubu geldi. Bugün 110 TL ödedim ve bunu öderken adıma 12 TL'lık daha sipariş verilmiş. Üye olduğuma pişmanım.

Seray 1.518 Okunma

Cevaplar

  • Avon Kozmetik Temsilcisi27 Ocak 2015

    3003986 numaralı şikayet hakkında, Sayın Seray K. ile şikayeti hakkında 26.01.2015 tarihinde görüşülmüş ve şikayeti hakkında detaylı bilgi alınmıştır. Temsilcimizin bildirimine istinaden gerekli incelemeler yapılarak tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Saygılarımızla, Avon Müşteri İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön