04 Şubat 2014

Avivasa Emeklilik'te Param Değer Kaybediyor.

2013 yılında Avivasa Emeklilik'ten gelen kişiler tarafından ısrarları sonucunda devlet katkısı dışında fonlardan gelecek ekstralarla yatırdığım paranın değer kaybı yaşamadan hatta değerleneceğini dile getirip ikna edilerek bireysel emeklilik sistemine dahil edildim. Bu süreç içinde yatırdığım paranın değerlenmesi bir tarafa yaklaşık %30 oranında fonlardan dolayı değer kaybettiğini fark ettim. Sözde danışmanım olacaktı ve değişen süreçte yatırdığım paranın değer kaybetmemesi için yönlendirme yapacaktı ama bu süreçte ne arayan, ne soran var. Aramama rağmen hala geri dönüş olmadı.

Nihat 135 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi05 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi04 Şubat 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön