30 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik'te Kesintiler Hakkında Muhatap Bulamıyorum.

11 ay oldu Avivasa Emeklilik bireysel emeklilik, kredi çekerken araya sıkıştırıldı, poliçe yapılırken komisyon kesintisi cat 90 lira aldılar havadan, sanki ben istiyorum kayıt yapın diye; hesapları inceliyorum 1300 tl yatan para var, fakat yarışından çoğu kesintide çıkış yapsam 600 tl alabiliyorum bu da sistemde gördüğüm farklı bir kesinti yansıtmazlarsa daha doğrusu borçlu çıkmam inşallah.

2 gündür 444 1 111 no'lu numaraları arıyorum. 2 gündür sabah öğlen olmak üzere yaptığım 5-6 aramada da 10' ar dakika telefonda müşteri temsilcisini beklememe rağmen açan olmadı. İletişimde de bir bu numara, bir mail ve bir de fax var, fakat Sikayetvar.com' da okuduğum kadarı ile bu site dışında dönüş yapmıyorlar galiba.

Ümit 161 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 28 Şubat 2014

    şikayetvar.com aracılığı ile işlemlerimi hızlı bir şekilde yaptılar fakat, telefon kayıtlarında herhangi bir arama kaydı olmadığına dair beni haksız çıkardı fakat tekrar yaptığım aramalarda da müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamadı ya hatlarında bir problem var ya da hizmet sunuş şekilleri bu şekilde; hizmet odaklı bir firma şirket değil şahsi görüşüm :)

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi31 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi30 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön