28 Ocak 2014

Avivasa Emeklilik'te Kazanamıyorum.

31.07.2007 tarihinden beri Avivasa Emeklilik'te sigortalı olduğum sözde bireysel emeklilik firması, katılım miktarının artırılması konusu haricinde ne aradı nede sordu! Fonların durumu fiyasko. 12 yaşındaki oğlum bile bunlardan daha iyi fon yönetir. Sistemden ayrılmak istememe rağmen 1 aydır ne paramı alabiliyorum, ne telefonlara adam gibi cevap veren var.

Mustafa 150 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa30 Ocak 2014

    Bugün aradılar, birde ayrıca yatırılan aylık paramdan firmalara göre değişen aylık %2 - %8 arasındaki YASAL ! yönetim gideri kesintisi AVİVA firmasında %8 miş hiç şaşırmadım. Halen sözleşmenizde giriş aidatı kesintisi bizde böyle diyor. Diğer bireysel emeklilik firmalarının ki onları bağlamıyormuş. Mahkemeye vermek en doğrusu!

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi28 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi28 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön