25 Ocak 2014 #2255516

Sözleşmeye Ara Vermek İçin Avivasa Emeklilik'te Muhatap Bulamıyorum

Avivasa Emeklilik BES 'den 2 adet bireysel emekliliğim var. Bir tanesine kendi isteğimle ikincisini ise kredi talebim doğrultusuna abone oldum. Aylık ödemelerimin yoğunlaşması sebebi ile poliçelerime ara vermek istemekteyim, fakat bunu internet üzerinden online olarak yapmaya çalıştığımda bunun mümkün olmadığını gördüm.


2 defa olmak üzere 444 1 111 numaralı müşteri hizmetlerini aradım ama her ikisinde de nedense hiç bir şekilde kimseye ulaşamadım. Sonra Avivasa Emeklilik BES sözleşmemi incelediğimde sözleşmemi iptal etmek istersem %90 oranında masraf kesintisi yapılacağını, eğer ara vermek istersem ise aylık olarak 2 tl kesinti olacağını öğrendim. 203791**** No'lu sözleşmeme ara vermek istiyorum.

Murat 168 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

  • Murat03 Şubat 2014

    Şikayet etmeden mağduriyetm gidermediler. Bizler bilinçli insanlar olarak Avivasa ile birikim yapmayı seçtik, fakat karşımızda sorunlarımızı paylaşabileceğimiz bir müşteri temsilcisini bulamıyoruz. Bankadaki satış personeli satışını yaptıktan sonra her hangi bir konuda yardımcı olma yetkisine sahip değil. sizi direk olarak telefon şubesine yönlendiriyorlar ki telefon şubesini aradığınız zaman bir Muhattap bulamıyorsunuz. İnternet siteleri de yeterli değil. İnternet sitelerinde iptal yada dondurma işlemlerini yapabileceğimiz bir bölüm olmalı ( sağlıklı çalıştığı kontrol edilen ). Umarım bu şikayet ve önerim size yardımcı olur.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi27 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön