19 Ekim 2016

Avivasa Emeklilik'te Kamera Şakası Gibi Bir Olay

E 14**005 no.lu poliçe sahibi annemiz S**G**'in vefatından dolayı mirasçı olarak ben B***, abim Ö** T** uzun uğraşlar sonucu haklarımızı nihayet aldık. Ama Almanya'da yaşayan kardeşimiz E**G** tüm prosedürü yerine getirmesine vede Avivasa Emeklilik'ten paranız hesabınıza yattı denmesine karşın ne hesapta para, ne de ciddi bir muhatap var. Paranın yattığı yeri dahi bilemiyorlar. Sonuç ya direktörünüz Sn. M**hanımefendiye ya hazine müsteşarlığına ya da BİMER'e ulaşmaya çalışacağım.


Komik vede sıkıntılı durum ise geçen gün arayan arkadaş tüm evraķların yaklaşık iki ay önce tamamlanmasına rağmen, g** hanımın nüfus kağıdı fotokopisini yollar mısınız diye telefon açıyor olması. Eğer bir kurumsal firma yolladıysa eğer! Giden paranın yol haritasını bulamıyorsa sıkıntı büyük bence. Mağduriyetimizin biran önce giderilmesini temenni ediyoruz.

Hakkı 938 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi16 Kasım 2016

    Bildirim değerlendirilmiş, ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Hakkı19 Ekim 2016

    Uzun uğraşılarımız sonucu sorunu çözemeyince sosyal platforma taşımak durumunda kaldık. Saygılarımızla.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi19 Ekim 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön