04 Şubat 2014

Avivasa Emeklilik'e Ulaşmak Çok Zor

Avivasa Emeklilik 444 11 11 numaralı çağrı merkezini arıyorum. Her aramam yaklaşık yarım saat sürüyor. Sadece reklam dinletiyorlar. Müşteri temsilcisi bağlanmıyor. Bir Avivasa müşterisi olarak karşımda muhatap bulamıyorum. Maillere cevap yok. Sistemden ayrılma talebim olduğu için yanıt alamadığımı düşünüyorum. Firma emeklilik sistemi ve bu tutumları ile mağdur etmeye devam ediyor.

İlknur 71 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi05 Şubat 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi04 Şubat 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön