28 Ocak 2014 #2262012

Avivasa Emeklilik'e Ulaşamıyorum

İş yapış konusunda yavaşlıkları dışında asıl sorun muhatap bulamama. Artık telefon ile aradıktan sonra hoparlöre alıp bekliyorum, çünkü saatlerim telefonla kendilerine ulaşmak ile uğraşarak geçiyor.


Mesela şuan telefonum açık ve tam 27 dakika, 14 saniyedir melodi dinliyorum. Bu kadar mı değersiz size göre müşterilerinizin zamanları. Saatlerce bekliyorlar ve siz telefonu açtıktan sonra "inceleme sürecindeyiz, lütfen daha sonra tekrar arayın" diyorsunuz. Her arayış yarım saat.


Not: Avivasa Emeklilik, 29 dakika 22 saniye oldu ve aynı melodi aynen devam.

Sevgi 84 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi29 Ocak 2014

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi28 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön