04 Mayıs 2013 #1778156

Avivasa Emeklilik Yatırdığım Primleri Tam Olarak Geri Alamadım!

Kredi çekmek için gittiğim bankanın personeli süsleyip püsleyip bizi ikna etmesi üzerine Avivasa emeklilik şirketine pirim yatırmaya başladım kredi kartından günü gelince kesmeye başladılar fakat bir zaman sonra 9,25 poliçe sigortası para çekmeye başladılar tel açmama rağmen çekmeye devam ettiler bir yıl sonra birikimimi çekmek için başvurdum.


Yaklaşık benden 418 tl bir yılda üyelik ücreti adı altında para kestiler ve şirkete telefon açtığım zaman siz sözleşmenize imza attınız diyerek üste çıkıyorlar ve bu parayı geri ödemiyorlar bana bir yılda hiç bir faydaları olmadı 418 tl zararları oldu inanın arkadaşlar arasında gün yapsanız daha hayırlı..şimdi bu parayı alabilmek için mücadeleye devam.

Emine 208 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön