25 Nisan 2013 #1762670

Avivasa Emeklilik Vaadlerini Tutmadı!

Geçen yıl Avivasa ve Akbank görevlileri iş yerime gelerek Avivasaya geçmem için telkinlerde bulundular ve ben****te olduğumu ve orada kesinti olmadığını söyleyince ''tamam bize geçin ve bizi bir deneyin hem daha çok kazanacaksınız hemde size kesintinizi bir yıl sonunda iade edelim'' dediler bende geçtim.


Bu ay bir yıl doldu ama beklediğim değer kazancı olmadı, devlet katkısı ortada yok, kesintiler iade edilmedi ve görüştüğüm kişiye de ulaşamıyorum ortada yok. 4441111'ile yaptığım görüşmelerde de iadenin söz konusu olamayacağı söyleniyor ve oyalandığımı anlıyorum. Zaten kimsenin pek umurunda da değil zannediyorum, geçene kadar her şey güzel geçtikten sonra ne halin varsa gör havası oluşuyor.

Mehmet 175 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön