29 Ağustos 2013 #1983616

Avivasa Emeklilik Transferde Sıkıntı Yaşatıyor!

16 Ağustos tarihinde aldığım hizmetten memnun olmayarak (ayrı bir şikayet konusudur) *** Bireysel Emeklilik şirketine hesap açıp Avivasa Emeklilik poliçelerimi transfer etmek için başvurdum. 2 hafta oldu, transferi gerçekleştiremedik. Çağrı merkezini herhalde 5-6 kez aradım. 3 adet olan sözleşmemi kimisi teke indirmem gerektiğini söyledi, kimisi de 3 sözleşmeyi transfer etmenin yolunu aradıklarını söyledi.


Ben ise toplam birikimin diğer firmaya transfer edilmesini bekliyorum. Müşteri odaklılık yetkinliklerini gözden geçirmelerini istiyorum. Bunlar şimdi böyle davranıyorsa, emekli halimizle bize ne yaparlar diye düşünmeden de edemiyorum.

Cenk 139 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi11 Eylül 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi02 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön