25 Şubat 2013 #1653010

Avivasa Emeklilik Stopaj İade Formu Vermiyor!

2005 yılında bireysel emeklilik sistemine giriş yapmıştım. 2006 senesinde de şirketi değiştirdim ve Avivasa'ya geçtim. Stopaj iade formu için defalarda ilgili firma ile görüştüm. Her defasında 2 hafta içinde halledeceğiz denilmekte. Bir süre sonra verdikleri tel no ile de kimseye ulaşamayınca kendi bilgilerimle internet sitesine girerek işlem yapmaya çalıştım.


Ancak "eski şirketinizden bilgiler elimize ulaşmadığı için form veremiyoruz" denilmekte. Aylar oldu halen stopaj iade formu alamıyorum. Avivasa para alırken iyi işliyor da hizmet verirken süründürüyor. Geçiş yaptığıma pişmanım eski şirketimde işlem yapanlar sorunlarını çoktan çözdüler.

Abdullah 124 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah04 Nisan 2013

    Her zaman söylediklerinin bir defa daha tekrar etmişler. Zaten benim derdim o bilgi verilmiştirden sonraki süreç, o süreç hiç bitmiyor.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön