22 Şubat 2013

Avivasa Emeklilik Stopaj İade Formu Vermiyor!

2005 yılında bireysel emeklilik sistemine giriş yapmıştım. 2006 senesinde de şirketi değiştirdim ve Avivasa'ya geçtim. Aylardır internet sitesinden stopaj iade formu almaya çalışıyorum. Ancak "eski şirketinizden bilgiler elimize ulaşmadığı için form veremiyoruz" denilmekte.


Defalarca Avivasa müşteri hizmetlerini aradım ancak aldığım yanıt hep "en geç 2 haftaya kadar sorun çözülecek" şeklindeydi aylar oldu halen stopaj iade formu alamıyoruz. Şu sıralar müşteri temsilcisine de telefonla ulaşmak mümkün değil. Avivasa'yı kınıyorum!

Gamze 115 Okunma

Cevaplar

  • Gamze25 Şubat 2013

    Firma tarafından stopaj iadesi için son başvuru günü olan 29.08.2013 tarihine kadar formu yetiştirecekleri (!) söylendi. Sorunun çözülüp çözülmediği takdir edersiniz...Daha önceki aramalarımda muhatap olduğum müşteri hizmetleri temsilcisi; 2 haftaya kadar; bir diğeri ise 10 güne kadar çözüleceği hususunda yalan beyan vermişti demek ki. Ayrıca başka firmadan HAYAT SİGORTASI olarak devir geldiğim bilgisini ilettiler bana. Halbuki ben hep BİREYSEL EMEKLİLİK SİGORTASI yaptırdım.Hiç hayat sigortası poliçesi yaptırmadım. Bu dahilde sadece firma değiştirdim. Görüyorum ki en büyük hatayı da zaten bu noktada yapmışım.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Şubat 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön