02 Nisan 2013 #1721390

Avivasa Emeklilik Prim İadesi!

2011 yılında Akbank-Mamak Şb.den çektiğim konut kredisini Şubat ayında kapattım.Hayat sigortam mayıstan mayısa yenilendiği için Avivasa'dan uzun süreli hayat sigortası başvurumun iptal edilerek kalan yaklaşık 3,5 aylık primlerimin iade edilmesini istedim.


Bunun için müşteri hizmetlerini aradım, ulaşmak mümkün değil, dilekçe yazdım faksladım, dönen yok, sitelerinden iletişime geçtim cevap veren yok.şimdi kendilerine soruyorum benden peşin alınan hayat sigortasının 3,5 aylık kalan primleri kredimi kapatmama rağmen neden tarafıma iade edilmemektedir.hayat sigortasına esas kredi kapandığına göre Avivasa bana 3,5 ayda neyi sigorta etmektedir.Kendilerinden kopyala-yapıştır cevap istemiyorum.

Savaş 182 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Hayat poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Savaş03 Nisan 2013

    İlgili kurum tarafımı bu sabah aramıştır.Hesaplama yöntemlerine göre prim iadesi yokmuş bana.Çok kafama yatmasa da artık daha fazlada uğraşamıyacağım.En azından poliçemin iptal edildiğini teyit ettim.Kendilerine de söyledim, kaç kere aradım ulaşamadım, mail attım, dilekçe faksladım dönen olmadı, şimdi burada şikayetimi dile getirince döndüler.Keşke bunu daha önce yapıp müşteri mennuniyetini yüksek tutsalar. Bugun geri dönüş yapmaları bile şahşımı mutlu etmiştir.Geçte olsa Avivasa'ya ve büyük bir toplum baskısı gücüne sahip şikayetvar'a teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön