22 Nisan 2013 #1751985

Avivasa Emeklilik Parayı Geri Almak İçin 6 Aydır Uğraşıyorum !

6 Ay önce 10 yıllık sigortamı bitirmeye karar verdim. Önce bir personel ile görüştüm ne evrak geldi ne telefonla bilgi geldi. Sonra tekrar aradım hata olmuş. Sonra tekrar aradım 444'ü ara dediler. Orayı aradım mail atacağız doldur gönder dediler.


İptal etmemem için bir bayan aradı. Hayır bitireceğim dedim, ziyarete geleceğim dedi , tabii gelmedi. Bayanı arıyorum açmıyor, mesaj attım cevap yok. İnternet ten ihtarname çekip kanuni yola gideceğime dair mail attım 3 gün sonra döndüler.


O meşhur mail, telefonda konuşurken geldi, hemen faksladım. Şimdi de parayı çektikleri hesap numarasına parayı yatıramıyorlar. Bu arada, aidat almaya devam! Alabiliyorlar ama aldıkları yere ödeyemiyorlar 20 gündür.

Afşin 446 Okunma

Cevaplar

  • Afşin25 Nisan 2013

    O işlemi 6 aydır yapıyorsunuz zaten, yeni bir durum yok.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön