26 Ağustos 2013

Avivasa Emeklilik Paramı İade Etmiyor!

Akbank'tan ihtiyaç kredisi kullanırken zorla, yeterli bilgilendirilme yapılmadan bireysel emeklilik sigortası yapıldı. İstediğim zaman ayrılabileceğimi ve ödediğim tutarın tamamını geri alabileceğim söylendi .


4 ay ödeme yaptıktan sonra ayrılmaya karar verdim ve bana paramın iade edilemeyeceği kesinti yapılacağı bildiriliyor . Nasıl olur da kendi paramı alıp vermez. Ben benim olanı paramı istiyorum, böyle bir sistem yok. Bende hakkımı tüm yasal mercilerde arayacağım. Bu firmadan şikayetçiyim .

İlhami 206 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Eylül 2013

    Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön