25 Mayıs 2015

Avivasa Emeklilik Ödeme Yapmıyor!

Avivasa Emeklilik'ya dolar yatırımı yapılan bir sigorta yaptırmıştım Ocak ayında fakat bir nedenden ötürü kapatmam gerekti. Telefonla arayıp bana kapatma yapabileceğimi ve biriken paramın belirteceğim hesaba aktarılacağı belirtildi. İşlemleri gerçekleştirdim ve 1 ay boyunca hiç ses seda çıkmadı.


Belirttiğim hesaba yatan bir para da olmadı. Meğersem ben 1 yıl boyunca ödeme yapmadığım için yatırdığım paradan hiç alamıyormuşum. Telefondaki arkadaşa adam gibi sordum: Hesabımdaki parayı olduğu gibi alabiliyor muyum diye? Bana hesabınıza aktarılır dedi. Şimdi de dediklerini kabul etmiyorlar. Bankalar ve benzeri kuruluşlar her zaman haklıdır arkadaşlar. En iyisi bunlara hiç bulaşmam akmış.

Deniz 703 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön