02 Nisan 2013 #1720436

Avivasa Emeklilik Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Akbank şubesinden çekmiş olduğum tüketici kredilerimi erken kapama yaptım. bundan dolayı sigorta primimi geri kalan kısmının iade alacağımı bankadan değil bir arkadaştan öğrendim. bankaya bunu sorduğumda bana verilen cevap "müşterilerimiz çok bilinçli bundan dolayı bilgi vermiyoruz" dediler. güler misin ağlar mısın.


Sonra Akbank kapama işlemlerini yaptı tabi ki 1 hafta felan sürdü sıra geldi Avivasa ya. inanın Akbank şubesini arar oldum. böyle laubali vurdumduymaz bir şirket görmedim. ortalama 550 tl ye karşı 150 tl parayı 15 gün içinde alabildim. Sabancı'nın mirasına yakışmıyor.

Hazım 85 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi04 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Hayat Poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön