19 Mart 2013 #1695330

Avivasa Emeklilik Muhatap Bulamıyorum!

Başka bir şirketteki hesabımı Avivasaya taşımak hakkında bilgi almak için çağrı merkezini aradım ama bir müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil sürekli robot konuşuyor ve menüde böyle bir alan yok.


Sonra sigortadan çıkış işlemlerine girdim, bu alanda mutlaka konuşacak biri yada en azından ikna etmeye çalışacak birini koymuşlardır diye fakat burası da benim kurumsal müşteri olduğum için başka yere yönlendirdi, sorunun ne olduğu ile ilgilenmeden. 15 dk bekledikten sonra da kapattım telefonu ve hala yanıt alamadım.


Birikimimi şirkete taşımak gibi şirket için olumlu bir konu için bile bu kadar bekletilirken, şirketten paramı almak istediğimde nasıl davranacaklarını düşünmek bile istemiyorum.

Pınar 97 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi25 Mart 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, bilgi verilerek talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön