28 Mayıs 2016

Avivasa Emeklilik Mağduriyeti

Dört ay önce bankaya kredi başvurusu için gittim o esnada hanım hanımcık bir bayan Avivasa Emeklilik hakkında bilgi vermek istedi olur dedim bilgisini paylaştıktan sonra düşünür müsünüz dedi tek kelimeyle hayır dedim neden sizin için çok iyi olur derken uzun bir konuşmanın sonunda benimde ısrarla üst üste söylediğim 6 ay sonunda iptal edip paramın ne kadarını alabilirim sorusuna tamamını çekebileceğimi sadece devlet katkısından yararlanamayacağımı söylemesi sonucunda onayladım ve pişmanım 800 TL çekildi kredi kartımdan 110 TL'sını iade ediyorlar paranın tamamını almak gibi bir durumum kesinlikle yokmuş.

Ferdi 328 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi'nin Teşekkür Mesajı13 Haziran 2016

    İlgilendikleri için teşekkür ederim

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi01 Haziran 2016

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön