19 Mart 2013 #1694497

Avivasa Emeklilik Kapalı Kredi İçin Ücret Aldı!

Akbank tüketici kredimi kapatmış olmama rağmen otomatik ödemelerim için ayırdığım paradan Avivasa Sigorta adıyla 36,34 TL hayat sigortası kesti. Kredinin kapatılmış olduğunu alınan paranın haksız olduğun belirten bir dilekçe yazdım. Bana, bankaları nezdinde başka bir kredim olduğunu teminatsız kalacağı için iade yapamayacaklarını yazdılar.


Ben de bir önceki krediyi aldığımda hayat sigortasının zorunlu olmadığını isteğe bağlı olduğunu hatırlattım sigortaya konu olan. İkinci krediyi almasaydım ya da gününden önce kapatmasaydım ne yapılacaktı? İtirazlarım üzerine lütuf edip 36 tl nin 18 ni iade etmişler .

İlkere 106 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Nisan 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, hayat poliçesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön