10 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10771129

Avivasa Emeklilik İzinsiz BES Kesintisi!

Akbank Avivasa'ya bir yıl önce kayıt oldum. 3-4 ay ödedim sonra bir süreliğine dondurdum. Daha sonra benden bir daha hiç kesilmemesi ve memnun olmadığımı ve maddi durumumun iyi olmadığı için ödeyemediğimi bildirdim.


Çıkmak istediğimi belirttim. Daha da ödemek istemedim hala da benim istemediğim halde kredi kartımdan otomatik olarak BES kesiyor. Akbank'a bildiriyorum bir netice alamıyorum bireysel'i arıyorum hiçbir sonuç alamıyorum. Müşteri hizmetleri ne yapıyor acaba telefonlarım hiçbir zaman açılmıyor. İnternetten BES durdurma diye bir seçenek yok direk cayma var ben de caymak değil de durdurmak istiyorum. İznim olmadan kesilen paranın iadesini istiyorum.

Furkan Furkan 1.909 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Bildirim değerlendirilmiş, Bireysel Emeklilik Sözleşmesi ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi10 Ağustos 2018

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler