03 Şubat 2014 #2272828

Avivasa Emeklilik İstemediğim Halde Sigorta Yaptı

Akbank'tan kullandığım konut kredisi sonrasında Avivasa Emeklilik tarafından hayat sigortası yapıldığını öğrendim. İsteğim dışında bu sigorta devam ettirilmiş ve yıllık ücreti Akbank hesabımdan otomatik tahsil edilmiştir. Sigortamın iptalini ve tahsil edilen ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum. Daha önce firma ile müşteri hizmetleriyle görüştüm ve mail atmam istendi, fakat yolladığım maile cevap dahi verilmedi. Ayrıca müşteri hizmetlerine de defalarca aramama rağmen ulaşamadım telefona cevap verilmiyor.

Serkan 207 Okunma

Cevaplar

  • Serkan03 Şubat 2014

    444 11 11 numaralı müşteri hizmetleriniz yanıt vermiyor ayrıca sitenizden doldurulan iletişim formuna da cevap verilmiyor.

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi03 Şubat 2014

    Talebiniz işleme alınmış olup, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön