27 Mart 2013 #1708882

Avivasa Emeklilik İstemediğim Halde Adıma Poliçe Düzenlemiş!

26 mart 2013 tarihinde maaş hesabımdan 33 tl para kesilmiş. Akbank'a gittiğimde ferdi kaza sigorta poliçesi düzenlendiği söylendi. Ben talepte bulunmadım dediğim zaman sizden dilekçe alalım iptal ederiz dediler. Dilekçemi imzaladım ve geçmişe dönük paramı alabilir miyim diye sorduğum zaman geçmişe yönelik olmuyor dediler.


27 mart 2013 tarihinde cep telefonuma Avivasa poliçeniz yenilenmiştir diye mesaj geldi. Be hiçbir şekilde ferdi kaza sigorta, poliçe vs. bilerek imzalamadım (yalnız ihtiyaç kredisi kullandığım zaman hayat sigortası yaptırdım biliyorum) en azından bilerek imzalamadım lütfen Avivasa ile ilgili hiç bir poliçenin geçerli olmasını istemiyorum .

Nevin 107 Okunma

Cevaplar

  • Avivasa Emeklilik Temsilcisi27 Mart 2013

    Bildirim değerlendirilmiş, Avantajlı Ferdi Kaza Sigortası ile ilgili bilgi verilerek, talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Şirketimizin ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 216 634 38 88 numaralı faksımıza, www.avivasa.com.tr internet sitemize ya da 444 11 11 nolu Müşteri Memnuniyet Merkezine iletebilirsiniz. Saygılarımızla, AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön